HAKKIMIZDA

Albimo Yönetim Kurulu Başkanı Bilal GÖMEÇ'dir. Albimo Yönetim Kurulu Başkanı ve Firma Sahibi Bilal GÖMEÇ'dir. Mobilya ve koltuk üreticisi olan Albimo 1998’de kurulmuş bir firmadır.20.000 metre kare kapalı alanda profesyonel bir kadroyla çalışmakta olan firmamız, Türkiye’de mobilya sektöründe önde gelen kuruluşlardan biridir.
Firmanın üstün kalite prensibini tamamlamak için üretim sürecinde ileri teknolojinin tüm olanakları kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak ‘Araştırma ve Geliştirme’ (AR-GE) ekibimiz bugünün ve yarının modasını yakalamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.
Gelişme ve yenilik kavramlarının sanayicilikte temel kavramlar olduğuna inandığımız için, yurt dışına aktif ihracat ülkelerimizin sayısını arttırarak ihracatta emin adımlarla ilerlemekteyiz.
The chairman and owner of the Albimo company is Bilal Gömeç.
The furniture and sofa manufacturer, Albimo, was established in 1998. 20,000 square meters of indoor space in a Professional working staff,our company is one of the leading companies in the furniture sector in Turkey. In order to complete the company's superior quality principle, all the possibilities of advanced technologv are used in the production process.
In addition ,our Research and Development ( R & D ) department team is Constantly working to capture today’s and tomorrow’s fashion. As we believe that the concepts of development and innovation are the basic concepts in industrialism, we are moving forward with confident steps by increasing the number of active export countries abroad.

YUKARI
sahte saatler